Doskonała lokalizacja

Osiedle Graniczna

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja

Eksperci w zakresie nieruchomości mawiają, że kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie w wynajmie jest lokalizacja. Nie sposób nie zgodzić się z Tobą tezą dlatego spośród wszystkich wrocławskich inwestycji, wybraliśmy tą która naszym zdaniem będzie najlepsze z punktu widzienia naszych obecnych i przyszłych najemców.

Osiedle Graniczna

Osiedle Graniczna zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Wrocławia w dzielnicy Fabryczna. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Bez względu na to czy pracujesz w centrum miasta, na Bielanach Wrocławskich czy nawet w Długołęce dotrzesz do pracy w maksymalnie 30 minut.

21 minut

Czas dojazdu do Rynku

13 minut

Czas dojazdu na Bielany Wrocławskie

9 minut

Czas dojazdu na Stadion Miejski

26 minut

Czas dojazdu do Długołęki

Masz ochotę na relaks po pracy?

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego spędzania czasu i natury z pewnością szybko doceniszy sąsiedztwo Parku Tysiąclecia znajdującego się zaledwie 500 metrów od naszych mieszkań na wynajem.

Park Tysiąclecia to prawie 90 hektarów terenów rekreacyjnych usytuowanych na zachodnim brzegu rzeki Ślęzy. Bez względu na to czy chcesz pobiegać rano przed pracą, pojeździć na rowerze czy może po prostu odpocząć w otoczeniu zieleni bliskość parku jest niewątpliwą zaletą.

Dodatkowo w związku z organizacją zawodów World Games we Wrocławiu w roku 2017 na terenie Parku Tysiąclecia  powstanie nowoczesny tor wrotkarski z pełną infrastrukturą i zapleczem gastornomiczno-sanitarnym.

 

Uwielbiasz podróżować lub często latach w interesach

Nasze mieszkania na Granicznej będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W ciągu maksymalnie 10 minut będziesz na wrocławskim lotnisku. Co więcej nie musisz jechać tam samochodem i płacić za parkingi i zastanawiać się ile czasu zajmie Ci przedzieranie się przez Wrocławskie korki. Wystarczy, że podjedziesz kilka przystanków bezpośrednim autobusem.

Komunikacja miejska

Wynajmując mieszkanie na Osiedlu Graniczna masz także szybko dostęp do sieci komunikacji miejskiej. W odłegłości maksymalnie 500 metrów od naszych mieszkań znajdują się przystanki linii autobusowych 107, 119, 122, 132, 132, 134, 142, 149, 319, 406