Bliskość centrów handlowych

Nie trać czasu na dojazdy do sklepów

Centrum Handlowe Futura Park i Factory Outlet

Nasze mieszkania na Osiedlu Graniczna położone są w bezpośrednim sąsiedztwie cetrum handlowego Futura Park oferującego szeroki wachlarz sklepów i usług dosłownie na wyciągnięcie ręki. Bez względu na to czy potrzebujesz zrobić proste zakupy spożywcze, uzupełnić zapasy produktów chemicznych czy też uzupełnić swoją garderobę możesz to zrobić blisko domu.  Pomyśl tylko ile czasu rocznie zaoszczędzic na zakupach.

Aleja Bielany

Jeśli jednak potrzebujesz jeszcze większego wyboru sklepów dzięki doskonałej lokalizacji i bliskości autostradowej obwodnicy Wrocławia w ciągu maksymalnie 15 minut dojedziesz samochodem do największej galerii handlowej w kraju ALEJA BIELANY.

Sklepy spożywcze w najbliższej okolicy

350 metrów, 4 minut pieszo

650 metrów, 8 minut pieszo

850 metrów, 10 minut pieszo

Kawiarnie i resturacje

Futura Park i Factory Wrocław to nie tylko znakomite miejsce na zakupy, ale też spory wybór kawiarni i restauracji tuż przy Twoim domu. Umów się z przyjaciółmi na kawę lub obiad bez konieczności poświęcania czasu na zbędne dojazdy.

Costa Coffee, So! Coffee, Mc Donald’s, Domowe Smaki, Startopolski smak, a może obiad w restauracji Sphinx… Wybór zostawiamy Tobie.